Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
27°C
14°C
JUTRI
31°C
15°C
6594

Študentski klub Sevnica ponovno dobrodelen

Decembra je ekipa Študentskega kluba Sevnica organizirala dobrodelno akcijo, pri kateri smo s skupnimi močmi zbirali hrano za ogrožene družine v lokalni skupnosti. Zavedamo se, da drobne geste, stvari, sežejo globoko v srca ljudi. Tudi tokrat smo stopili skupaj in v letošnjem »čudnem« pustnem času pričarali nasmeh na obrazih številnih ljudi. Pustne krofe smo delili mimoidočim po Sevnici, jim namenili prijazne besede in občutek, da smo še vedno tu. Obdarili smo tudi osebje Zdravstvenega doma Sevnica, doma upokojencev, Policijo, knjižnico in druge lokalne ustanove. Čeprav nam situacija ne dopušča druženja, ostajamo skupaj povezani. S to gesto pa želimo spodbuditi vse mlade k prostovoljnemu udejstvovanju. Poslanstvo naše mladinske organizacije je v skupnem povezovanju, pomoči in sodelovanju. Upamo, da nismo s pustom odgnali le zime, ampak tudi koronavirus.
Ekipa Študentskega kluba Sevnica

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi