Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
10°C
JUTRI
24°C
11°C
Oceni objavo

Safe.si nagradni natečaj 2022/2023

V šolskem letu 2022/2023 SAFE.SI organizira nagradni natečaj za učence osnovnih šol v vseh triadah. Učenci bodo lahko sodelovali na različne načine glede na triado, ki ji pripadajo: z likovnimi izdelki ali literarnimi izdelki, stripi in videi.
Natečaj bo potekal v treh kategorijah:
1. triada: SEJFKO USTVARJALNI NATEČAJ Dobro počutje in internet
2. triada: SAFE.SI STRIP NATEČAJ Dobro počutje in internet
3. triada: SAFE.SI VIDEO NATEČAJ Dobro počutje in internet

Sodelujete lahko kot posameznik, ali pa se pridružite naši skupini v MC Sevnica. Podrobna predstavitev vsake kategorije in podrobna navodila za posamezno triado so na povezavi:  https://izobrazevanja.safe.si/NATECAJ


Mojca Švigelj, KŠTM Sevnica


Oglejte si tudi