Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
31°C
17°C
PET.
29°C
17°C
Deli
3578

V Šentjanžu počastili teden ljubiteljske kulture

 

 

»Ni ga lepšga mesca v letu, kot je mesec maj« s temi uvodnimi besedami se je pričela kulturna prireditev v počastitev tedna ljubiteljske kulture v soboto 20. maja v kulturni dvorani Šentjanž.

Prijetno kulturno druženje pod naslovom Mesec maj se je odvijalo v organizaciji kulturno, umetniške sekcije iz KUD Budna vas. Za božanje oči so s svojimi deli poskrbele članice likovne sekcije ART Lipa in gostja Tanja Košar s kvačkanimi dežniki. Iz grl ljudskih pevk Solzice je zvenela ljudska pesem. Da ljudska pesem ne bo šla kar tako v pozabo je s svojim nežnim glasom pokazala Aleksandra Sigmund Krajnc. S svojimi stvaritvami so nam božali ušesa in dušo literarni ustvarjalci sekcije KUS Eva Keber, Marija Bajt in Berta Logar ter gostje Tanja Košar in člani literarne sekcije Beseda iz KD Franc Bogovič Dobova Rudi Stopar, Jožef in Anica Pirš.

S povabilom na naslednjo prireditev je vsem skupaj zaželela prijeten večer povezovalka programa Magda Sigmund.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi