Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
18°C
11°C
JUTRI
19°C
9°C

TRIKRALJEVSKO KOLEDOVANJE

Sveti trije kralji, v lepi zlati halji ... Bog daj dober večer, vse dobro v novem letu vam želijo sveti trije kralji: Gašper, Miha, Boltežar ... oznanjamo veselo novico Jezusovega rojstva ...

 

Tako je v pesmi in besedi odmevalo voščilo letošnjih kolednikov, osnovnošolk Nike, Janje, Zale, ter srednješolcev Davida, Hane in Stanke, ki so ga ponesli po vaseh (Jeperjek, Telče, Križ. Drušče, Laze, Primož (ž. Studenec),  Češnjice, Znojile in Rogačice) škocjanske župnije v naši občini.

 

Tudi letos so jih ljudje lepo sprejeli. Hvala vam za vse darove, denarni bodo poslani Misijonskemu središču Slovenije in bodo namenjeni otrokom na Madagaskarju, v Etiopiji, Kongu, Nigeriji in drugje. 

 

Slovenski misijonarji in misijonarke se za vse darove vsako leto  zahvalijo, s sladkimi dobrotami pa so se sladkali koledniki.

 

Bernarda Androjna 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi