Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
16°C
7°C
JUTRI
4°C
4°C

Stanovalci DUO Impoljca smo sodelovali pri projektu Posavci beremo skupaj

Bralni projekt Posavci beremo skupaj je skupni projekt knjižnic Posavja na področju bralne kulture, pri čemer je mogoče izbirati kakaovostno leposlovje, ki se ponaša z bogato izbiro domačih in tujih avtorjev ter pestro vsebinsko problematiko.

Bralni projekt poteka v treh posavskih splošnih knjižnicah: Knjižnici Brežice, Valvasorjevi knjižnici Krško in Knjižnici Sevnica. Izbor obsega 40 leposlovnih del domačih in tujih avtorjev.

Pri tem projektu smo sodelovali tudi bralci z DUO Impoljce in tako še dodatno okrepili redno sodelovanje s Knjižnico Sevnica. Tri stanovalke DUO Impoljca so se 17. novembra v spremstvu delovne terapevtke udeležile sklepne prireditve v Knjižnici Sevnica. Prisluhnile so gostji, nagrajenki Prešernova sklada 2017, pisateljici, filozofinji in publicistki Mojci Kumerdej. Ena izmed stanovalk je prejela tudi knjižno nagrado.

Branje je veščina, ki jo potrebujemo vse življenje, zato jo bomo tudi v prihodnjih letih prizadevno krepili in ohranjali.

                                                                                                                                              Lili Merlinn

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi