Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
26°C
17°C
JUTRI
25°C
8°C

Paleta brez meja 2019 je 6. otroška likovna razstava osnovnih šol občine Sevnica

Junija stene in vitrine Knjižnice Sevnica krasijo likovna dela učenk in učencev vseh osnovnih šol občine Sevnica. Območna izpostava Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti Sevnica je v sodelovanju s Knjižnico Sevnica pripravila že 6. otroško likovno razstavo osnovnih šol občine Sevnica, imenovano Paleta brez meja.

Prav posebna zahvala gre vsem mladim ustvarjalkam in ustvarjalcem ter njihovim mentoricam, saj je bil odziv na natečaj Paleta brez meja res zelo velik. Nanj je letos skupaj prispelo 298 likovnih del. Izbor likovnih del je opravil slikar Sebastjan Popelar. Imel je zelo zahtevno delo, saj so bila vsa prispela dela zelo zanimiva in izvirna. Za razstavo je izbral 83 likovnih del, ki bodo v sevniški knjižnici na ogled do 3. julija. Vsi mladi likovni nagrajenci so prejeli priznanje za sodelovanje ter »sladko« presenečenje.

Prijeten in prisrčen kulturni program so izvedli odlični pevci Otroškega pevskega zbora OŠ Boštanj z zborovodkinjo Tadejo Udovč.

 

 Katja Pibernik,

koordinatorica OI JSKD Sevnica

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi