Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
15°C
3°C
NED.
16°C
-1°C
Deli
1598

Otroško pustno rajanje na Blanci

V soboto, 22. 2. 2020, se je Kulturni dom na Blanci spremenil v vilo Čira-čara, saj je PGD Blanca, skupaj z mladino in njihovimi mentoricami, organiziralo tradicionalno otroško pustovanje. 

Na obisk k Piki Nogavički so prišli različni junaki, ki so ji delali družbo. Skupaj so plesali, peli, se igrali in ustvarjali. Pika je imela pripravljenih veliko nalog, pri katerih je bilo potrebno pokazati kar nekaj spretnosti. Maškare so dokazale, da so iznajdljive ter duhovite in so brez težav premagale vsako nalogo. Še posebej so bili navdušeni nad iskanjem zaklada, ki jim je ga skril kapitan Eurazmus in ko so ga našli, so se z veseljem z njim posladkali. V zakladu so namreč bili krofi. 

Letos zima ni bila prehuda, a vseeno so v soboto na Blanci poskrbeli, da bo v našo deželo čimprej prišla pomlad.

 

M.S.

Foto: Darja Požun

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi