Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
3°C
-3°C
Deli
6623

Melodije poletja in ljubezni z vilinkami

 

Pred vstopom v nam najljubši letni čas poletje smo članice Vokalne skupine Vilinke pripravile letni koncert in ga izvedle v za pevce daleč najbolj akustično prijaznem prostoru – Lutrovi kleti pod našim gradom. Priprave na koncert so potekale pod umetniškim vodstvom Tineta Beca, v repertoar pa smo uvrstili in vokalno oblikovali nabor ljudskih pesmi, večnih slovenskih zimzelenih popevk in tudi dalmatinske napeve. Koncert sta z nastopom polepšala citrarka Neža Simončič in pianist Maj Repovž, program pa je z ubranim povezovanjem v celoto spletla Annemarie Culetto. Koncert smo izvedle prav na mednarodni dan očetov, 17. junija. Počaščene smo, da so vsi naši očetje s svojimi harmonikami poskrbeli za gotovo najbolj čustveno in izvirno točko večera, skupen nastop, ki je še posebno razveselil številčno občinstvo. Iskreno hvaležnost namenjamo vsem, ki ste nam namenili srčne aplavze, in vsem, ki ste nam pomagali pri izvedbi dogodka.

 

Tanja Žibert, Vokalna skupina Vilinke

Foto: Ljubo Motore

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!