Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
21°C
8°C
ČE.
22°C
7°C
Deli
1617

Literarno srečanje v Sevnici

 

 

         Literarno srečanje v Sevnici

 

  Člani literarne skupine Sev Sevnica smo se zbrali na rednem mesečnem srečanju v prostorih družinskega Inštituta Zaupanje Sevnica.

   Naša članica Irena Ameršek nas je tokrat popeljala  vse od osnutka zgodbice za njen prvenec  pa do izida njene otroške knjige Zgodba o lisici.Podala nam je podrobnosti nastajanja samih ilustracij knjige,ki se jih je lotila kot izkušena slikarka.Poučila nas je o pripravah na predstavitve svoje knjige ,do prodaje in promocije.Z veseljem smo si ogledali tudi njene kipce,ki jih je sama izvirno in spretno izdelala.

   Mesec dobrih mož nam je bil v inspiracijo,da smo se tudi sami obdarovali.Prebirali smo zgodbice ,jih komentirali in kritizirali.Večer smo zaključili v sproščenih ritmih poezije.

  Naše naslednje druženje bo v torek,14. januarja 2020 v prostorih družinskega inštituta Zaupanje Sevnica.

 

  Vabljeni med nas VSI ,ki imate radi Slovensko besedo ,da se nam pridružite pri ustvarjanju ali pa prebiranju le te.Srečujemo se enkrat mesečno in to brezplačno.Druži nas ljubezen in ponos do Slovenske besede. Pričakujemo Vas v prostorih Družinskega inštituta Zaupanje Sevnica(nad mladinskim centrom).

 

  Vsem občanom želimo lepe in mirno preživete praznike ter

        SREČNO,ZDRAVO IN USPEŠNO V LETU 2020!

                                                                                   Vabi Vas

                                                                                                 literarna skupina Sev Sevnica

                                                                                                            Tanja Košar

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi