Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
2°C
-6°C
JUTRI
7°C
-5°C

Koncert Helene Blagne na sevniškem gradu

V četrtek, 6. avgusta, je na gradu Sevnica v čarobnem okolju grajskega parka nastopila glasbena diva Helena Blagne. Z nastopom nas je prepričala, da je ena tistih, ki imajo najlepši in čuten glas na vsem našem območju, ki že 30 let osvaja številna srca poslušalcev s skladbami, ki se takoj po izidu zavihtijo med najbolj predvajane na številnih radijskih postajah v državi. Na samostojnem koncertu Helena intimno ob spremljavi dveh glasbenikov je prvič v Sevnici v živo predstavila svoje glasbene zgodbe in nam z govornimi vložki narisala nasmehe na obraze in izvabila kakšno solzo. Lep avgustovski večer smo preživeli  v romantičnih ritmih aktualnih in zimzelenih uspešnic izjemne pevke, glasbenice in umetnice.

Eva Urh, KŠTM Sevnica

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi