Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
8°C
3°C
SRE.
12°C
1°C
Deli
9314

Jure Klenovšek očaral občinstvo

 

Le zakaj bi hodili v velike koncertne dvorane in občudovali tuje umetnike na odrih, ko pa imamo vse, kar je potrebno za dušo, doma. Atrij sevniškega gradu je tistega večera,  ko se je s prvim samostojnim koncertom predstavil  domačin Jure Klenovšek, solist, ki ga navdušuje ubrano petje, pokal po šivih, stolov je zmanjkalo, navdušencev nad večerom pač ne. Jure je bil presenečen, a počaščen zaradi tolikšnega obiska. Na klavirju ga je spremljal Jernej Fabijan, na odru pa se mu je pridružila tudi stalna glasbena sopotnica Anja Derstvenšek, ki je navdušila s pesmijo Don't cry for me Argentina, nato pa v duetu z Juretom odpela še tri pesmi. Večer so popestrili še Marko, Leon in Klara.

Odlično izbrani repertoar in Juretov žametni glas sta poskrbela, da so obiskovalcem še dolgo v noč  v ušesih odzvanjale pesmi: Tam, kjer sem doma, Ko zvonovi zapojo, Ko mene več ne bo, Lutka, Vela luka, Mimogrede, Soline, Ljubim, Kot viharnik vrh gora ...
N. Č. C.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi