Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
4°C
0°C
Deli
1238

Intenzivne pevske vaje in noč v šoli

V četrtek, 30. marca 2017, smo člani mladinskega pevskega zbora po pouku ostali v šoli, kjer smo imeli intenzivne priprave na nastope, ki jih bomo imeli v letošnjem letu. Ko smo se vsi zbrali, smo se upeli in že vadili pesmi, ki smo jih izbrali za pevsko revijo. Ob štirih smo imeli malico, na katero smo vsi komaj čakali. Dobili smo namreč pice.  Po malici nam je učiteljica dala odmor in večina nas je šla na igrišče. Ob šestih smo imeli zopet vaje do osmih, ko smo lahko šli v telovadnico in se pripravili na spanje. Vsak je imel svojo spalno vrečo, ki smo jo položili na blazine. Uredili smo se za spanje, še nekaj časa klepetali, nato pa zadovoljni utonili v spanec. Naslednji dan, v petek, nas je učiteljica zbudila ob 7.00. Imeli smo pol ure časa, da se uredimo za pouk. Seveda nam je vsem uspelo pravočasno.

Bilo je zelo zabavno in takšno doživetje bi z veseljem ponovila.

 

Eva Flajs

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Berta Logar 18. 04. 2017

Zelo zanimiva novica! Takšne zanimive stvari smo mi delali že v devetdesetih letih. Bilo je nekaj posebnega! Poživelo je naše delo! 3. r. so peljali starši za tri dni na Lisco. V nedeljo so se vrnili, sodelovali pri pouku, delovne naloge v gozdu, sodelovali pri zakljućnem poročilu posameznih nalog in skupna vrnitev na domove. Nove oblike smo spoznavali učitelji v programu TEMPUS. Takrat je vse vrelo od novih oblik, metod,...Bil je čudoviti čas! Vsi smo uživali! Takrat bi se moralo nadaljevati, žal je zmanjkalo denarja, tako kot pri devetletki!

Digitalni marketing v Slovenij