Logo MojaObčina.si

Šentrupert

DANES
19°C
7°C
JUTRI
18°C
7°C
2827

Šola zdravja v Šentrupertu

Dragi športni navdušenci in vsi,
ki želite poskrbeti za svoje fizično (navsezadnje tudi psihično) počutje,
vljudno vabljeni na vsakodnevno rekreacijo,
ki jo na 220 lokacijah v naravi izvaja Šola zdravja.

Vadba se prične tudi v Deželi kozolcev, 23. septembra 2020, ob pol osmi uri zjutraj.

 

Projekt Društva Šola zdravja deluje že od februarja 2007, ko je nastala prva skupina v Piranu. Leta 2009 smo se registrirali kot Društvo s sedežem v Domžalah. Koncem novembra 2011, nam je Ministrstvo za šolstvo in šport dodelilo status društva, ki deluje v javnem interesu na področju športa. Idejni vodja in ustanovitelj projekta je dr. Nikolay Grishin. Skupin je že veliko, trenutno imamo 220 skupin in 4842 registriranih članov (dne 12. 8. 2020). Veliko je tudi oboževalcev, še več pa opazovalcev.
Naš prepoznavni znak je oranžna barva in razgibavanje vsako jutro (razen nedelje in praznikov) ob 7.30 zunaj na prostem, v bližini našega doma v vseh letnih časih. Razgibavajo nas usposobljeni prostovoljci. Namen Šole zdravja je posameznikom podati osnovne napotke, kako dosegati čim boljše in zdravo življenje. Zato organiziramo poučna predavanja in praktične delavnice, ki jih izvajajo strokovnjaki z različnih področij.
Društvo Šola zdravja si prizadeva jutranje razgibavanje pripeljati v vsak kraj po Sloveniji.


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi