Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

delno oblačno
Zvečer bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Krepil se bo jugozahodni veter.
13°C | 16°C
torek, 23.09.2018
12°C | 21°C
sreda, 25.09.2018
1°C | 16°C
četrtek, 26.09.2018
0°C | 15°C
petek, 27.09.2018
2°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 18h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
13°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

8. marec - Obisk prostovoljcev KORK ......


PROSTOVOLJSTVO

| |
13.03.2017      19:27
A A

8. marec - Obisk prostovoljcev KORK Šentrupert v DSO TrebnjeDeli:

 

8.marca je KORK Šentrupert skupaj z učenci, člani Plesne skupine in recitatorskega krožka Osnovne šole dr. Pavla Lunačka Šentrupert, ki jih je za nastop pripravila mentorica Katja Kramer Simončič in članicami Ženskega pevskega zbora Šentrupert, z zborovodkinjo Natašo Dragar, pripravila kulturno prireditev za stanovalce Doma starejših občanov Trebnje. 


Prireditev je bila posvečena predvsem ženskam, ki so ta dan praznovale svoj praznik, predsednica KORK Šentrupert pa je hudomušno poudarila, da so današnji dan združili s praznovanjem tako 8. marca, kot Dneva mučenikov in prihajajočega Materinskega dneva.


Stanovalce doma so nagovorili župan Občine Šentrupert, g. Rupert Gole, sekretarka OZRK Trebnje ga. Teja Radelj ter predsednica KORK Šentrupert ga. Ruža Brcar. Le-ti so pozorno in prešerno spremljali nastopajoče, še posebej mlade plesalke, ki so prikazale sklop domačih plesov. Za še boljše razpoloženje pa je poskrbel mlad harmonikar Anže Hribar.


Učenci OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert so za vse obiskovalce pripravili prisrčna darilca – za ženske ročno izdelane broške, moške pa so obdarili s sladkimi dobrotami ter vsem skupaj zaželeli lepo praznično popoldne.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KO RK ŠENTRUPERT? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KO RK ŠENTRUPERT
KO RK ŠENTRUPERT
GUBČEVA CESTA 16
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
September 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.09.2018
Danes ni dogodkov.
27.09.2018 | Kultura
Delavniica kaligrafije
27.09.2018 | Kultura
Delavniica kaligrafije

Bodite prvi pri oddaji mnenja.