Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.07.2018

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20 °C.
16°C | 31°C
sobota, 19.07.2018
14°C | 31°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 30°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 28°C
Opozorila
Četrtek, 19.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

8. marec - Obisk prostovoljcev KORK ......


PROSTOVOLJSTVO

| |
13.03.2017      19:27
A A

8. marec - Obisk prostovoljcev KORK Šentrupert v DSO TrebnjeDeli:

 

8.marca je KORK Šentrupert skupaj z učenci, člani Plesne skupine in recitatorskega krožka Osnovne šole dr. Pavla Lunačka Šentrupert, ki jih je za nastop pripravila mentorica Katja Kramer Simončič in članicami Ženskega pevskega zbora Šentrupert, z zborovodkinjo Natašo Dragar, pripravila kulturno prireditev za stanovalce Doma starejših občanov Trebnje. 


Prireditev je bila posvečena predvsem ženskam, ki so ta dan praznovale svoj praznik, predsednica KORK Šentrupert pa je hudomušno poudarila, da so današnji dan združili s praznovanjem tako 8. marca, kot Dneva mučenikov in prihajajočega Materinskega dneva.


Stanovalce doma so nagovorili župan Občine Šentrupert, g. Rupert Gole, sekretarka OZRK Trebnje ga. Teja Radelj ter predsednica KORK Šentrupert ga. Ruža Brcar. Le-ti so pozorno in prešerno spremljali nastopajoče, še posebej mlade plesalke, ki so prikazale sklop domačih plesov. Za še boljše razpoloženje pa je poskrbel mlad harmonikar Anže Hribar.


Učenci OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert so za vse obiskovalce pripravili prisrčna darilca – za ženske ročno izdelane broške, moške pa so obdarili s sladkimi dobrotami ter vsem skupaj zaželeli lepo praznično popoldne.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KO RK ŠENTRUPERT? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!