Logo MojaObčina.si

Šentrupert

JUTRI
30°C
15°C
PET.
31°C
16°C
1603

Poziv za javno zbiranje ponudb v postopku prodaje 100 % deleža kapitala v družbi Javno podjetje Energetika Šentrupert d.o.o.

Na podlagi Zakona o javnih financah (Ur. l. RS, št. 11/11 in nadaljnji), Uredbe o prodaji in drugih oblikah razpolaganja s finančnim premoženjem države in občin (Ur. l. RS, št. 123/03 in nadaljnji), Statuta Občine Šentrupert (Ur. l. RS, št. 12/18), Letnega Načrta o ravnanju  s premoženjem Občine Šentrupert za leto 2020, Posameznega programa prodaje Javnega podjetja Energetika Šentrupert d.o.o., ter sprejetega sklepa Občinskega sveta Občine Šentrupert o prodaji Javnega podjetja Energetika Šentrupert d.o.o., prodajalec Občina Šentrupert, objavlja

Poziv za javno zbiranje ponudb

v postopku prodaje 100 % deleža kapitala v družbi Javno podjetje Energetika Šentrupert d.o.o., Slovenska vas 5, 8232 Šentrupert
S tem povabilom prodajalec Občina Šentrupert, Šentrupert 33, 8232 Šentrupert (v nadaljevanju Občina Šentrupert), vabi zainteresirane osebe k nakupu 100 % deleža lastniškega kapitala v družbi Javno podjetje Energetika Šentrupert d.o.o., Slovenska vas 5, 8232 Šentrupert (v nadaljevanju Energetika Šentrupert ali družba). Predmet prodaje je prodaja 100 % lastniškega deleža družbe kot celote. Ponudniki, ki bodo oddali ponudbo za delež, ki ni enak predmetu prodaje, bodo zavrnjeni.

Več informacij (stran 1101): https://www.uradni-list.si/_pdf/2020/Ra/r2020075.pdf 
 

Dokumenti, priloge: 

Uradno glasilo e-obcina st. 12-2020

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi