Logo MojaObčina.si

Šentrupert

DANES
32°C
14°C
JUTRI
30°C
16°C

Ustvarjali so jesenske slike

V Deželi kozolcev Šentrupert so začeli sklop ustvarjalnih delavnic, na katerih bodo otroci vsako prvo soboto v mesecu z različnimi mentorji spoznavali številne ustvarjalne tehnike. 

Novembrsko delavnico so poimenovali Ustvarimo gozd, saj so mladi ustvarjalci z odiskanjem na risalne liste in slikarska platna pričarali čisto prave jesenke podobe. Pomagali so si z različnimi barvami in jesenskim listjem ter tako ustvarili svoj jesenski gozd, ki bo lahko krasil njihov dom. 

Otroško delavnico, ki je potekala ob spoštovanju aktualnih ukrepov za zajezitev okužb, je pripravila Dežela kozolcev Šentrupert v sodelovanju s trebanjsko območno izpostavo Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD). Prvo decembrsko soboto pa bodo otroci v šentrupertskem muzeju na prostem izdelovali praznične voščilnice in okraske. 

Besedilo in foto: JSKD OI Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi