Logo MojaObčina.si

Šentilj

DANES
25°C
16°C
JUTRI
27°C
16°C
8227

Ta četrtek kolesarska dirka o Sloveniji tudi v Šentilju

Obveščamo vas, da bo v četrtek, dne 16. 6. 2022, potekala 28. mednarodna etapna kolesarska dirka “Tour of Slovenia 2022”. Prireditev, le-te se bo udeležil tudi en najboljših kolesarjev na svetu, Tadej Pogačar, bo potekala tudi po občini Šentilj, zato bodo v tem času za ves promet kratkotrajno zaprte nekatere ceste. Dirka se bo ob 10.40  pričela na Ptuju, končala pa v Rogaški Slatini. Kolesarje v naših krajih pričakujemo okoli 12. ure, in sicer iz smeri Poličke Vasi. Nadaljevali bodo po Jareninski cesti – Maistrovi ulici– do krožišča – čez Slovensko ulico (»stari Šentilj«) – na Kresnico ter proti Kungoti. Vse potrebne informacije najdete na uradni spletni strani dirke: https://tourofslovenia.si.

V času dirke vas vljudno prosimo za razumevanje in strpnost v prometu, hkrati pa vas vabimo, da si dirko tudi ogledate.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi