Logo MojaObčina.si

Šentilj

JUTRI
4°C
-4°C
TOR.
7°C
-6°C
2147

OBVESTILO UPRAVNE ENOTE PESNICA

Spoštovani, obveščamo vas, da Krajevni urad Šentilj do 30. 9. 2020 ne bo posloval za stranke zaradi izrabe letnih dopustov, storitve se bodo nemoteno zagotavljale na sedežu upravne enote. V tem času lahko zadeve urejate na sedežu Upravne enote Pesnica, Pesnica pri Mariboru 43a, tel. št. (02) 65 42 300 (centrala).

Ne glede na kraj prebivališča lahko stranke na katerikoli upravni enoti v Republiki Sloveniji urejajo prijavo stalnega ali začasnega prebivališča, pridobitev izpiska o rojstvu, smrti ali sklenitvi zakonske zveze, pridobitev potrdila o stalnem ali začasnem prebivališču ter skupnem gospodinjstvu, izdajo osebne izkaznice in potnega lista, izdajo vozniškega dovoljenja, registracijo motornega vozila, overitev podpor volilcev.

 

Za razumevanje se zahvaljujemo.

Nevenka Vujačić

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi