Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
13°C
JUTRI
21°C
9°C
Oceni objavo

OBVESTILO O OCENJEVANJU ŠKODE NA STVAREH ZARADI POSLEDIC OBILNEGA DEŽEVJA S POPLAVAMI IN PLAZOVI OD 14. DO 23. MAJA 2023

Obveščamo vas, da je Občina Šentilj pričela, na podlagi sklepa URSZR, št. 844-18/2023-161-DGZR z dne 25. 05. 2023, z ocenjevanjem škode na stvareh, ki je nastala zaradi posledic obilnega deževja s poplavami in plazovi od 14. do 23. maja 2023.
 
Vsi občani, ki ste utrpeli škodo na stvareh zaradi posledic obilnega deževja s poplavami in plazovi od 14. do 23. maja 2023, lahko oddate vlogo na občino Šentilj najkasneje do 23.06.2023 v času uradnih ur.
 
Vloga se oddaja na obrazcih:

Obrazec 1: ocena škode na kmetijskih zemljiščih in gozdovih, povzročene po naravni nesreči,

Obrazec 3: ocena škode na stavbah, povzročene po naravni nesreči

Obrazec 4: ocena delne škode na stavbah, povzročene po naravni nesreči

Obrazec 5: ocena škode na gradbenih inženirskih objektih (transportna infrastruktura, distribucijski cevovodi, vodni objekti in drugo), povzročene po naravni nesreči.

Vsi obrazci so objavljeni na spletni strani občine Šentilj www.sentilj.si, lahko jih dobite tudi na sedežu Občine Šentilj. Vsi, ki boste prijavili škodo na kmetijskih zemljiščih in gozdovih, morate imeti KMG-MID številko.

Obrazce najdete v prilogi.

Oglejte si tudi