Logo MojaObčina.si

Šentilj

DANES
17°C
3°C
JUTRI
21°C
6°C

S projektom PONI v 4. mesecih do lastnega podjetja!

Razvojna agencija Slovenske gorice d.o.o. skupaj z Regionalno razvojno agencijo za Podravje - Maribor in Znanstveno-raziskovalnim središčem Bistra Ptuj izvaja nov regijski projekt PODJETNO NAD IZZIVE – PONI Podravje.
Projekt je namenjen vsem, ki imate podjetniško idejo in željo, da postanete samostojni podjetnik ali da ustanovite svoje podjetje. Glede starosti in izobrazbe ni omejitev, morate pa imeti stalno ali začasno bivališče v regiji. Pogoj je, da imate ob prijavi vsaj okvirno pripravljeno svojo podjetniško idejo, ki jo boste lahko sami
in s pomočjo mentorjev ter usposabljanj razvili v uspešno podjetje s tržno zanimivimi proizvodi ali storitvami.

Več o projektu najdete v prilogi.
Dokumenti, priloge:

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi