Logo MojaObčina.si

Šentilj

DANES
12°C
-1°C
JUTRI
15°C
3°C

PRIČETEK PRIPRAVLJALNIH DEL ZA GRADNJO ŠPORTNE DVORANE V ŠENTILJU

V Šentilju so se pričela pripravljalna dela za gradnjo športne dvorane, ki bo zadostila potrebam tako športnikov kot tudi rekreativcem. Večnamenska športna dvorana Šentilj bo postavljena med Kulturnim domom Vlada Pipana ter Osnovno šolo Rudolfa Maistra Šentilj. Dvorana bo zajemala tri etaže s skupnimi površinami v velikosti 2.290,00 m2. Ob tem so načrtovane še dodatne terase in nadstreški v velikosti 122,00 m2. Predvidena investicija, ki znaša nekaj manj kot štiri milijone evrov, bo predvidoma zaključena v roku štirinajstih mesecev.

Pričetek pripravljalnih del so si 10. avgusta na terenu ogledali tudi župan občine Šentilj mag. Štefan Žvab, direktorica občinske uprave mag. Petra Pucko in vodja investicije Vojko Titan.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi