Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

DANES
17°C
2°C
JUTRI
17°C
3°C
2694

Obvestilo najemnikom vrtičkov na področju Čečovje vzhod (Senica tumpf)

Najemnike vrtov na območju Čečovja vzhod (Senica tumpf) obveščamo, da Občina Ravne na Koroškem prekinja najemne pogodbe, sklenjene za najem zemljišča za vrt, v pogodbeno določenem odpovednem roku dveh mesecev, saj se zemljišče potrebuje za drug namen.

Občina Ravne na Koroškem bo v letošnjem letu pričela s komunalno ureditvijo območja, zato vas vljudno prosimo, da s svojih vrtičkov v najkrajšem možnem času, najkasneje pa do 31. 3. 2021, odstranite vso svojo lastnino.

Zavedamo se izjemnega pomena samooskrbe in lokalne pridelave, zato bomo površine za vrtičke ponovno zagotovili, ko bodo končana dela, ter vas o tem ustrezno obvestili. Najemne pogodbe za novo urejene vrtne površine bomo z zainteresiranimi najemniki sklenili na novo.

Za dodatne informacije nam pišite na elektronski naslov obcina@ravne.si oz. pokličite na tel. številko 82 16 000.

 

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in sodelovanje.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi