Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

Turnir v judu

DOGODKI

| |
23.10.2015      8:52

V osrčju Prlekije, v Ljutomeru, se je končal turnir v judu, na katerem je nastopilo preko 130 tekmovalcev iz 25 slovenskih klubov v starostnih skupinah U12, U14, U16 in mlajši kadeti, ki štejejo za slovenski pokal.
Judo klub Ravne na Koroškem so zastopali 4 predstavniki.

V kategoriji do 81 kg je Martin Džambas premagal konkurenco in vse štiri borbe dobil z ipponom. To je bila zanj prva zmaga v njegovi novi kategoriji. Žan Boženk je po dolgotrajni odsotnosti z blazin že drugič zapored osvojil 2. mesto v kategoriji do 46 kg. Klemen Krivec tokrat ni imel dobrega dneva in je v kategoriji do 66 kg osvojil 7. mesto, Matej Jehart pa je na žalost moral od tekmovanja odstopiti.