Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

Tri koroške medalje na otroškem turnirju v ......

DOGODKI

| |
21.11.2016      11:22

Tri koroške medalje na otroškem turnirju v badmintonu v Ljubljani

V soboto, 19. novembra 2016 je v Ljubljani potekal 2. mladinski Li-Ning turnir, ki je postregel z odlično udeležbo preko 45 otrok, ki so prekrižali loparje v različnih starostnih skupinah v disciplinah dekleta in fantje posamezno.

V ŠC Dolgi most se je turnirja udeležilo tudi šest igralcev in igralk badmintona s Koroške. V kategoriji deklet U-18 je prvo mesto osvojila Anja Mravlak (BK Karizma), v najštevilčnejši in zelo kvalitetni konkurenci je Nina Razgoršek (BK Karizma) dosegla drugo mesto, peta je bila Alma Sekereš, šesta Bela Oder (obe BK Karizma). Med fanti U-12 je Aljaž Mlekuš (BK Karizma) osvojil 10. mesto. Tretje koroško medaljo je med najmlajšimi kategorije U-10 dosegel Nitai Tarkuš ( ŠD Sele-vrhe), ki je bil odličen drugi.

Tekmovanje je kljub velikemu številu udeležencev potekalo gladko in tekoče, ter se je skupaj s podelitvijo končalo v predvidenem roku treh ur.

Otroci so veliko igrali in zaradi velikih skupin zamenjali precej nasprotnikov, ter tako pridobivali tekmovalne izkušnje. Najboljši so bili na koncu seveda nagrajeni z medaljami in aplavzom sotekmovalcev, staršev in ostalih gledalcev.