Napoved za torek, 24.04.2018

pretežno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Čez dan nas bodo od severa zajele krajevne padavine, deloma kot plohe in posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 °C.
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

Kdor ne da - dobi pravijo nogometaši ......

DOGODKI

| |
01.11.2016      18:46

Kdor ne da - dobi pravijo nogometaši Fužinarja

V lepem sončnem vremenu se je ekipa štirinajstih nogometašev Fužinarja Ravne Systems po zmagi proti Šampionu odpravila na gostovanje k Dravinji v Slovenske Konjice. Na izjemno slabe igrišču so se od začetka bolje znašli nogometaši Fužinarja. Tako se je  Verhovnik  po leti podaji Stočka sam znašel pred domačim vratarjem a je sledni z izvrstnim posredovanjem izšel iz dvoboja kot zmagovalec. Kazen je sledila po podaji iz kota, ko je bil v kazenskem prostoru najvišji domač igralec, ki je s 5 metrov z glavo zabil žogo v mrežo. Poceni prejet zadetek je nogometaše Fužinarja spodbudil, da so še odločneje krenili proti vratom Dravinje. Po izredno lepi akciji celotnega napada Fužinarja je z lob udarcem poizkusil Verhovnik. Vratar je bil že premagan žoga pa je žal preletela tudi vrata Dravinje. V 21. minuti so domači še drugič streljali na vrata Marčiča.  Z diagonalnim strelom iz obrata je pravi evrogol za 2:0 dosegel domači napadalec. Do konca polčasa so imeli še dve lepi priložnosti nogometaši Fužinarja. Močan strel je končal za las čez vrata domačega vratarja. Po Strelu Stočka z glavo pa je znova izjemno posredoval vratar Dravinje.

Nogometaši Fužinarja so odločno krenili v drugi polčas in že po dveh minutah znižali rezultat. Jelič je mojstrsko preigral domačega branilca in podal pred vrata domačih, kjer je bil na mestu Verhovnik in dosegel že šesti zadetek v sezoni. Izenačen zadetek je visel v zraku. Tako so si gostje pripravili še tri izredne priložnosti. Najprej je bil nenatančen Stočko, ki je z levico močno streljal mimo desne vratnice. Nato se je znova izkazal domači vratar, ki je ubranil poizkus Verhovnika iz bližine. Po akciji v kateri je poskusil Stočko se je znova izkazal domači vratar, žoga je prišla do Grilca, ki je žogo poslal prek nebranjenih vrat Dravinje. Kazen je prišla že v naslednjem napadu. Domači vratar je degažiral dolgo žogo pred vrata Fužinarja nesporazum med Marčičem in Plišičem pa je izkoristil presenečeni domači napadalec, ki je žogo poslal mimo Marčiča v nebranjeno mrežo. Gol je popolnoma presekal nogometaše Fužinarja, domači pa so dosegli še dva zadetka iz protinapadov. Za konec se je znova sam pred domačim vratarjem znašel Verhovnik, ki pa znova ni uspel v dvoboju ena na ena. Rezultat ne odraža dogodkov na igrišču. Nogometaši Fužinarja pa bodo pred nadaljevanjem prvenstva morali predvsem izboljšati koncentracijo v obrambi in odpraviti neučinkovitost v napadu.