Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno.
14°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
15°C | 24°C
petek, 30.06.2017
12°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
14°C | 24°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

5. ŠPORTNO DRUŽABNO SREČANJE SPGS, Ravne na ......


DOGODKI

| |
05.06.2015      21:51
A A

5. ŠPORTNO DRUŽABNO SREČANJE SPGS, Ravne na KoroškemDeli:

5. ŠPORTNO DRUŽABNO SREČANJE SPGS, Ravne na Koroškem, 4. junij 2015

 

Letošnje, 5. športno-družabno srečanje Sindikata poklicnega gasilstva Slovenije, smo izvedli v sodelovanju s Koroškim gasilskim zavodom - Ravne na Koroškem. V četrtek, 4. junija 2015 se je v Ravnah zbralo okoli 200 udeležencev, ki so jih tokrat poleg predsednika SPGS Aleksandra Ogrizka in sekretarja Davida Švarca, pozdravili in zaželeli prijetno druženje in tekmovanja brez poškodb tudi predsednik ZSSS Dušan Semolič, župan Raven na Koroškem, dr. Tomaž Rožen. Ter namestnik direktorja Uprave RS za zaščito in reševanje, Branko Dervodel.

 

Tokrat smo ob nogometnem turnirju, pripravili še tekmovanja v pikadu, gasilski vaji z vedrovko ter seveda ugibanju višine kraškega pršuta, ki so ga tudi tokrat prispevali kolegi iz Sežane.

 

Nogometnega turnirja se je udeležilo 10 ekip, ki so se med seboj pomerile v treh skupinah. Slavili so poklicni gasilcii Sindikata JZZPR Maribor, ki so v finalu po hudem boju premagali kolege iz GB Ljubljana, tretje mesto so po boljšem izvajanju kazenskih strelov osvojili gasilci GARS Jesenice, pred ZGRS Sežana. Za najbolj natančno v metanju pikada se je izkazala dvojica iz ekipe Krško II., drugo mesto je zasedla ekipa Jesenice II., tretje mesto pa domača ekipa Ravne II. Nastopilo je 20 ekip. V gasilski vaji z vedrovko je nastopilo 18 ekip. Zmagal je domači par iz Raven na Koroškem, drugo mesto je zasedla ekipa Trbovlje II., tretje pa Jesenice. Višini kraškega pršuta se je najbolj približal Miro Sekavčnik, ki je višino 340,5 cm, zgrešil le za pol centimetra.

 

Letošnjega srečanja so se udeležili člani sindikatov poklicnega gasilstva iz: Ljubljane, Maribora, Kopra, Novega mesta, Krškega, Jesenic, Sežane, Trbovelj, Raven na Koroškem, Lendave, Aerodroma Maribor, Nove Gorice, Velenja in Ajdovščine.

Uradni del srečanja, po katerem so ob zvokih domačega ansambla, poklicni gasilci pokazali tudi svoje plesne sposobnosti, je bil zaključen z razglasitvijo rezultatov in podelitvijo pokalov. Vsi prisotni so prejeli spominske majice SPGS (tudi za člane, ki se srečanja zaradi svojih obveznosti niso imeli možnost udeležiti). Dogovorjeno je, da bomo 6. športno-družabno srečanje pod okriljem Sindikata poklicnega gasilstva Slovenije, naslednje leto organizirali na slovenski obali, v sodelovanju z našimi kolegi iz Gasilske brigade Koper.

 

SPGS se zahvaljuje izrednim gostiteljem, Sindikatu KGZ Ravne, njihovemu direktorju Francu Juteršku, organizacijskemu odboru, ki ga je vodil Andrej Stermec, predsednik sindikata poklicnega gasilstva v KGZ Ravne in vsem ostalim, donatorjem, ki so poskrbeli, da je srečanje zares lepo uspelo.

 

 

                                                                                                                                    Sekretar SPGS

                                                                                                                                      David Švarc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ravne na Koroškem
Občina Ravne na Koroškem
GAČNIKOVA POT 5
Tel:(02) 821 60 00
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.