Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 24, v južnih krajih do 30 stopinj C.
12°C | 24°C
torek, 25.07.2017
12°C | 24°C
sreda, 26.07.2017
10°C | 21°C
četrtek, 27.07.2017
11°C | 23°C
petek, 28.07.2017
11°C | 27°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 16h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo pozno popoldne ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
12°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

10. Pohod na Šteharnikov vrh


DOGODKI

| |
29.05.2017      14:46
A A

10. Pohod na Šteharnikov vrhDeli:

Lepšega vremena si za  10. pohod na Šteharnikov vrh ob tednu športa v Občini Ravne na Koroškem ne bi mogli želeti. Pohodnike je pričakalo  sončno jutro in  vzpon v hrib se je začel skozi zelenje  iz več smeri  Tolstega vrha. Menjava sonca in sence ter prekrasni razgledi na Uršljo goro in kraje pod njo. Ob 12. uri se  je na vrhu zbralo okrog štirideset prepotenih, a zadovoljnih krajanov, med njimi najmlajši, še ne leto star Lovro, ki je moral prestati tudi planinski krst.  Na mizo so bile naložene  dobrote iz nahrbtnikov in ko so se okrepčali, odpočili, se naklepetali,  pospravili za sabo, kot se spodobi, so se počasi napotili proti dolini. Letos so se ustavili pri Ajnžku, kjer  je prijazna gospodinja za vse pohodnike skuhala zelo okusno obaro in jabolčno zloženko.  Tu se je  prijetno nedeljsko druženje tudi končalo.

Športnemu društvu Strojnska Reka, ki te pohode v spomin na športnega delavca Jožeta Šaterja organizira že deset let, se je pri organizaciji pridružila tudi krajevna skupnost. Namen tega pohoda je bil vsekakor uresničen – gibanje v naravi ter zelo pestra starostna struktura udeležencev.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ravne na Koroškem
Občina Ravne na Koroškem
GAČNIKOVA POT 5
Tel:(02) 821 60 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.