Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
5°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
-1°C | 14°C
četrtek, 27.09.2018
1°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 24°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

10. Pohod na Šteharnikov vrh


DOGODKI

| |
29.05.2017      14:46
A A

10. Pohod na Šteharnikov vrhDeli:

Lepšega vremena si za  10. pohod na Šteharnikov vrh ob tednu športa v Občini Ravne na Koroškem ne bi mogli želeti. Pohodnike je pričakalo  sončno jutro in  vzpon v hrib se je začel skozi zelenje  iz več smeri  Tolstega vrha. Menjava sonca in sence ter prekrasni razgledi na Uršljo goro in kraje pod njo. Ob 12. uri se  je na vrhu zbralo okrog štirideset prepotenih, a zadovoljnih krajanov, med njimi najmlajši, še ne leto star Lovro, ki je moral prestati tudi planinski krst.  Na mizo so bile naložene  dobrote iz nahrbtnikov in ko so se okrepčali, odpočili, se naklepetali,  pospravili za sabo, kot se spodobi, so se počasi napotili proti dolini. Letos so se ustavili pri Ajnžku, kjer  je prijazna gospodinja za vse pohodnike skuhala zelo okusno obaro in jabolčno zloženko.  Tu se je  prijetno nedeljsko druženje tudi končalo.

Športnemu društvu Strojnska Reka, ki te pohode v spomin na športnega delavca Jožeta Šaterja organizira že deset let, se je pri organizaciji pridružila tudi krajevna skupnost. Namen tega pohoda je bil vsekakor uresničen – gibanje v naravi ter zelo pestra starostna struktura udeležencev.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ravne na Koroškem
Občina Ravne na Koroškem
GAČNIKOVA POT 5
Tel:(02) 821 60 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.