Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

JUTRI
13°C
2°C
PET.
14°C
5°C
1889

JAVNI RAZPIS ZA FINANCIRANJE SPODBUD ZA PONOVNI ZAGON POSLOVANJA PODJETIJ V OBMEJNIH PROBLEMSKIH OBMOČJIH – COVID19

Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo je objavilo javni razpis z namenom zagotavljanja finančne podpore za upravičene stroške za ponovni zagon poslovanja podjetij. Gre za podporo ponovnemu zagonu podjetja in polno delovanje podjetij na način, da se podjetju zagotovijo sredstva za delovanje v obliki nepovratne pomoči, za investicije, zunanje storitve ter plače, z namenom ponovnega začetka rednega poslovanja.

Na razpis se lahko prijavijo mala podjetja s sedežem na obmejnih problemskih območjih, ki imajo kot svojo glavno dejavnost opredeljeno predelovalno dejavnost (področje C SKD 2008 klasifikacije) in so organizirana kot gospodarske družbe ali samostojni podjetniki posamezniki.

Več o razpisu najdete na povezavi: Javni razpis za financiranje spodbud za ponovni zagon poslovanja podjetij v obmejnih problemskih območjih – COVID19

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi