Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

JUTRI
9°C
-8°C
ČE.
4°C
-8°C
3260

POLETNI KONCERT: "KOROŠKI SIMFONIKI"

V  soboto,  15. junija  je v Grajskem parku  na Ravnah zvenela vrhunska melodija Koroških simfonikov. Orkester deluje že nekaj let. Pripravili so izjemen koncert v idiličnem parku na precej topel poletni večer.

Koroški simfoniki so orkester, ki združuje vse učence, dijake, študente, učitelje, profesorje, ljubitelje … ki delujejo doma in na avstrijskem Koroškem. Želja po igranju v orkestru je pripeljala veliko novih članov že nekaj let nazaj in prvotni Simfonični orkester Glasbene šole Ravne na Koroškem je prerasel v skoraj 70-članski orkester, sedaj pod imenom »Koroški simfoniki«. Idejni vodja sedanjega orkestra »Koroški simfoniki« je Glasbena šola Ravne na Koroškem in dirigent prof. Đorđe Berak.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi