Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

DANES
21°C
13°C
JUTRI
26°C
14°C
3325

POLETNI KONCERT: "KOROŠKI SIMFONIKI"

V  soboto,  15. junija  je v Grajskem parku  na Ravnah zvenela vrhunska melodija Koroških simfonikov. Orkester deluje že nekaj let. Pripravili so izjemen koncert v idiličnem parku na precej topel poletni večer.

Koroški simfoniki so orkester, ki združuje vse učence, dijake, študente, učitelje, profesorje, ljubitelje … ki delujejo doma in na avstrijskem Koroškem. Želja po igranju v orkestru je pripeljala veliko novih članov že nekaj let nazaj in prvotni Simfonični orkester Glasbene šole Ravne na Koroškem je prerasel v skoraj 70-članski orkester, sedaj pod imenom »Koroški simfoniki«. Idejni vodja sedanjega orkestra »Koroški simfoniki« je Glasbena šola Ravne na Koroškem in dirigent prof. Đorđe Berak.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi