Logo MojaObčina.si

Ravne na Koroškem

DANES
6°C
-7°C
JUTRI
1°C
3°C
11024

Z veseljem naznanjamo začetek del na Koroškem centru skupnostnih storitev KO-RA

V sredo, 6. 10. 2021 je bila podpisana pogodba med investitorjem (Koroškim domom starostnikov Črneče) in izvajalcem gradnje (podjetjem SGP KOGRAD IGEM ZOD d. o. o.) za 1. sklop del, to je prizidavo Centra starejših KO-RA ob dvorcu Javornik.
Sledila bo uvedba v delo. Prvi sklop predstavlja prizidavo; za sklopa 2 in 3, kjer je predmet obravnave rekonstrukcija dvorca, pa izvajalec še ni izbran. 

Izvajalec gradnje: podjetje SGP KOGRAD IGEM ZOD d. o. o., odgovorni vodja del Boris Hriberšek.

Projektant: Arrea, arhitektura d. o. o., odgovorna vodja projekta je Maruša Zorec.

Nadzor: EUTRIP d. o. o.,  Janez Mačič s. p. in Primož Praper.

Za arheološki nadzor je bil angažiran Koroški pokrajinski muzej (ga. Saša Djura Jelenko, ga. Anja Mihelič Pogorelčnik). Izvajalcu so bila predana navodila, kulturnovarstveni pogoji in soglasja, ki jih mora upoštevati.  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi