Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
0°C
-5°C
JUTRI
4°C
-2°C
Deli
9414

Radol'ca z novo spletno stranjo in promocijskim spotom

Turistična destinacija Radol'ca pristno sladka se predstavlja z novo spletno stranjo. Spletna stran, ki se nahaja na dosedanji domeni www.radolca.si, je osvežena tako s sodobnejšim dizajnom kot tudi z novimi fotografijami in vsebinami. 


Na spletni strani lahko obiskovalec najde informacije o turistični ponudbi, zanimivih dogodkih, nastanitvah ter o kulturnih, zgodovinskih in naravnih zanimivostih občine Radovljica. Pomemben del spletne strani je namenjen predstavitvi športnih aktivnosti v občini. 

Novost na spletni strani je spletni dnevnik oziroma blog, ki ga pišejo različni avtorji. Preberiti si dosedanje zapise o Radol'ci:

Druga novost pa je kratek promocijski spot Radovljice. Potem ko je bil decembra predstavljen destinacijski spot Radol'ca, dežela navdiha, je bil s posnetki narejen še krajši spot namenjen predstavitvi starega mestnega jedra Radovljice. Radovljica je v spotu predstavljena kot majhna, a izjemno bogata s kutlurno dediščino. 

Oglejte si video posnetek >>

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!