Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
-2°C
-1°C
Deli
1162

Zaključna tekma svetovnega pokala v težavnostnem plezanju, Kranj 2017

V Kranju je minuli vikend potekala zadnja tekma svetovnega pokala v težavnosti. Med 20 slovenskimi tekmovalci smo imeli tudi tri naše tekmovalce. To so Vita Lukan pri ženskah ter Domen Škofic in Luka Potočar pri moških. Vita in Domen sta se pred domačim občinstvom uvrstila v finale, Luka pa je na žalost končal na 51. mestu.

V finalu sta ob bučni podpori domačih navijačev oba plezala odlično. Domen je na žalost spet za las zgrešil stopničke in končal na 4. mestu. Vita se je pogumno podala v svoj prvi finale v svetovnem pokalu in na koncu zasedla 7. mesto.

Domen je pokal v težavnosti zaključil na odličnem 4. mestu. Vita je z vknjiženima samo dvema tekmama končala na odličnem 18. mestu.

Čestitke vsem trem tekmovalcem za odlično sezono! ????????????

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij