Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
26°C
16°C
ČE.
27°C
15°C
1633

Taekwon-do: Pokal za najboljšo deklico na AHAC Cup

Člani Taekwon-do kluba Radovljica so se v soboto, 29.9.2018, udeležili mednarodnega tekmovanja AHAC Cup 2018 v Šentjurji pri Celju. Ob udeležbi 215 tekmovalcev iz 21 klubov ter 9 držav (Slovenija, Hrvaška, Bosna in Hercegovina, Anglija, Madžarska, Češka, Slovaška, Bulgarija in Italija) so predstavniki Taekwon-do kluba Radovljica otvorili novo tekmovalno sezono.

Najmlajša tekmovalka radovljiškega kluba, Taja Oblak, je bila na AHAC Cup v formah neustavljiva in si je s tremi zmagami priborila zlato medaljo v formah. Skupaj z zlato medaljo v borbah je Taja osvojila tudi POKAL za najboljšo mlajšo deklico na tekmovanju!

Posebej izpostavljamo še najvišje dosežene uspehe ostalih tekmovalcev:

 • mlajše deklice:
  • Taja Oblak, 1. mesto forme, 8. kup, 1. mesato borbe -23 kg, pokal za najboljšo mlajšo  deklico tekmovanja
 • deklice:
  • Neža Guštin, 2. mesto forme 2. kup, 3. mesto borbe -40 kg
 • dečki:
  • Marko Oblak, 3. mesto forme 5. kup, 1. mesto borbe -25 kg
  • Medej Ručigaj, 3. mesto forme 1. kup, 3. mesto borbe – 45 kg
 • juniorke:
  • Ivana Sitar, 3. mesto forme 2. kup, 2. mesto borbe – 50 kg
  • Ajlana Džafić, 2. mesto forme 8. kup
  • Zoja Lukač, 3. mesto forme 8. kup
  • Naja Zupan, 1. mesto forme II. DAN
 • juniorji:
  • Jurij Sitar, 3. mesto forme 4. kup
 • seniorji:
  • Denis Škufca, 1. mesto forme 2. kup, 3. mesto borbe -63 kg

Za sodelovanje v skupni odpravi in za odlično družbo na tekmovanju, se radovljičani zahvaljujejo prijateljskmu klubu Hwarang Team TaekwonDo ITF – San Daniele iz Udin pod vodstvom trenerja maestra Massimo D’eredita’! S svojimi mladimi tekmovalci je pozitivno vplival na prav vse radovljiške tekmovalce in več kot dostojno zastopal ITF Italia na tem tekmovanju.

Tekmovalci se zahvaljujejo in priporočajo svojemu glavnemu trenerju Željku Gvozdiču VII.DAN za zahtevnejše treninge in dobro pripravo na tekmo ter odlični spremljevalni ekipi: sodniku Robertu Guštinu, Barbari Sitar in Tini Oblak za logistiko in pomoč tekmovalcem in fotografu Igorju Remarju. Kot coach se je odlično izkazal še Denis Škufca.

Klubski kolegi čestitajo pogumnim tekmovalkam in tekmovalcem tudi za zmage, ki niso prinesle medalj. Vsi se domov vračajo bogatejši ter močnejši za neprecenljive izkušnje!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi