Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
23°C
11°C
NED.
23°C
11°C
Deli
3978

Plesalci plesnega društva BPS na mednarodnem festivalu DanceStar v Opatiji

V nedeljo, 11. 3. 2018, se je ekipa naših plesalcev s petimi točkami udeležila mednarodnega kvalifikacijskega turnirja »DanceStar Croatia« v Opatiji. Plesalo je okrog 2000 plesalcev iz različnih plesnih klubov, ki so se potegovali  za nastop na glavnem festivalu »DANCE STAR WORLD FINAL«, ki bo potekal konec maja v Poreču.

S ponosom sporočamo, da so se prav vse skupine našega društva uvrstile v glavni turnir.

Priplesali pa so si naslednje uvrstitve:

SOUL GUARDIAN - 1. mesto - koreografija: Tina Božič, plesalki: Meta Štern in Lana Guzelj 

SNAKE OF EDEN - 1. mesto - koreografija: Nina Ogrin, plesalke: Ajda Poklukar, Alisa Dolar Bratuša, Ema Kozel Tomše, Iris Hatić, Julija Amon, Katja Erznožnik, Katja Kučina, Maja Pogačar, Maruša Kristan, Patricia Novak, Pia Iskra in Teja Lana Rupel.

 

FIVE ELEMENTS - 2. mesto - koreografija: Nina Ogrin, plesalci: Gal Justin, Danaja Križanič, Karolina Jeločnik, Nika Razinger in Zara Cvetko. 

FUSION 2. mesto - koreografija: Nina Ogrin in Tina Božič, plesalci: Jan Oblak, Kaja Prezelj, Lana Guzelj, Matic Ravnik, Meta Štern, Nika Gomezel, Sara Gorinjac, Sara Guzelj, Tinkara Konc, Vanesa Adrović, Ajda Poklukar, Alisa Dolar Bratuša, Ema Kozel Tomše, Iris Hatić, Julija Amon, Katja Erznožnik, Katja Kučina, Maja Pogačar, Maruša Kristan, Patricia Novak, Pia Iskra in Teja Lana Rupel. 

UNLIMITED 2. mesto -  koreografija: Tina Božič, plesalci: Jan Oblak, Kaja Prezelj, Lana Guzelj, Matic Ravnik, Meta Štern, Nika Gomezel, Sara Gorinjac, Sara Guzelj, Tinkara Konc in Vanesa Adrović.

 

Posebno nagrado OUTSTANDING PERFORMANS pa sta prejeli Meta Štern in Lana Guzelj za točko SOUL GUARDIAN.

 

Iz srca čestitamo vsem plesalcem in njihovim koreografom Tini Božič, Nini Ogrin in Jaku Nardin.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi