Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
10°C
-1°C
JUTRI
10°C
-7°C
Deli
3704

Nove stopničke za ŠPO Radovljica v Trbižu

 V nedeljo, 17. marca 2019, je v Trbižu potekala 3. tekma za pokal iRCC. 9 naših plezalcev je tekmovalo v težavnosti. Vsi so se maksimalno potrudili in dosegli naslednje rezultate.

V kategoriji U14 so tekmovale Lina Laharnar, ki je bila 8., Ela Glavač je bila 14., Zala Reberšak pa 15. Gorazd Jurekovič je pri fantih prišel v finale in z odličnim plezanjem osvojil 1. mesto. Srebrno in bronasto medaljo sta si v kategoriji U16 priplezala Nejc Skumavec in Jan Ulčar. V kategoriji U16 dekleta sta tekmovali Klara Škutelj in Maša Dacar, ki sta se uvrstili na 8. oz. 11. mesto.

Tekma je bila dobro organizirana, smeri pa zanimive in primerno težke. Na žalost se je tekme udeležilo majhno število plezalcev. Upajmo, da bo na naslednji tekmi iRCC v Žirovnici tudi več naših predstavnikov. (napisal Jure Primc)

Rezultati, fotografije.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi