Logo MojaObčina.si
DANES
6°C
-3°C
JUTRI
5°C
-1°C
Oceni objavo

NEŽA GUŠTIN srebrna na Svetovnem prvenstvu na Finskem

V Tampereju na Finskem med 4.9. – 10.9.2023 poteka Svetovno prvenstvo v ITF taekwon-doju, v kategoriji članov, mladincev in kadetov. Prvenstva se je udeležilo blizu 2.000 tekmovalcev iz 63 držav sveta.

V reprezentanci Slovenije sta iz Taekwon-do kluba Radovljica na tekmovanju nastopila Neža Guštin in Tibor Oblak. Oba sta pokazala odlične predstave in z doseženimi zmagami pokazala veliko borbenost in znanje.

Do sedaj največji uspeh v karieri je dosegla NEŽA GUŠTIN, ki je v borbah mladink do 45kg, po vrhunskih borbah osvojila 2. mesto in s tem srebrno medaljo in tako postala aktualna svetovna podprvakinja. Vsi člani kluba smo nanjo izjemno ponosni in ji iz srca čestitamo. Verjamemo, da bo tovrstnih uspehov še veliko. Bravo, Neža!

Tibor Oblak je v borbah mladincev do 60kg, dosegel 2 lepi zmagi in obstal tik pod stopničkami, kar je tudi lep uspeh.

Oglejte si tudi