Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
0°C
-2°C
Deli
3017

Mednarodni seminar Taekwon-do ITF

V nedeljo 17.12.2017 so se člani Taekwon-Do kluba Radovljica udeležili mednarodnega seminarja v Cividiale del Friuli v Italiji.

Seminar v organizaciji Maestra Massima D’eredita’, IV. DAN je vodil tehnični direktor Italianske Taekwon-do ITF zveze, Master Maurizio Troiano, VII. DAN. Udeležence seminarja je Master Troiano  vodil skozi tehnike borb in form ter nanje prenesel del svoje velike baze znanja in izkušenj.

Člani Taekwon-do klub Radovljica s ponosom dodajajo, da bo Master Maurizio Troiano v aprilu 2018 gostoval v Radovljici in vodil mednarodno priznan, sedaj že tretji in tradicionalni seminar Taekwon-do Chocolate Weekend 2018!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!