Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
3°C
-5°C
JUTRI
0°C
-3°C
2892

Eva Puhar odlična 4. na prvi tekmi Evropskega mladinskega pokala v športnem plezanju

27. in 28. aprila je potekala prva tekma Evropskega mladinskega pokala. Letos sta poleg Vite Lukan in Luka Potočarja, v mladinski reprezentanci Slovenije tudi dve mladi plezalki našega odseka: Eva Puhar in Hana Humerca.

Na prvi tekmi v balvanih sta nastopila Luka in Eva. Za Evo je bil to prvi nastop na takem tekmovanju. Z odličnim plezanjem se je uvrstila v (svoj prvi) finale! V finalu ji je res malo zmanjkalo za stopničke, tako pa je končala takoj pod njimi, na 4. mestu!

Tudi Luka se je v svoji kategoriji uvrstil v finale, kjer pa se mu nastop ni najbolj posrečil in je končal na 9. mestu.

Naslednja tekma Evropskega mladinskega pokala bo 11. maja v Graz-u.

(foto: Slovenia junior climbing team)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi