Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
26°C
14°C
JUTRI
30°C
14°C
2771

Učenci OŠ Lesce obiskali EGSŠ Radovljica


V petek, 4. 10. 2019, so devetošolci OŠ Frana Saleškega Finžgarja na Ekonomski gimnaziji in srednji šoli Radovljica imeli tehniški dan. Izbirali so lahko med šestimi delavnicami. Prva skupina je organizirala potovanje. Odločili so se za 3-devni izlet s koncertom v Lyonu. DJ David Guetta bo nastopil v sredo, 27. novembra 2019, cena potovanja bo 300 evrov in vključuje avtobusni prevoz, obisk zabaviščnega parka, akvarija,  koncerta in prenočišče. Druga skupina grafičnega oblikovanja je izdelovala broške, majice in plakat za omenjeni koncert. V radijskem studiu smo si ogledali snemanje radijskega oglasa in se spoznali s tamkajšnjim delom. Sledila je delavnica fotografije in animacije, kjer so učenci pripravili animirani oglas in se spoznali s stop-motion animacijo. V studiu je potekalo snemanje informativne oddaje o odpravi učencev na bližajoči se koncert. Ves čas je potekala novinarska delavnica, kjer sta novinarki Amajla in Maja na terenu s snemalcema spremljali celoten potek dogajanja. V knjižnici je potekal Hekaton, kjer so učenci preizkusili kolesarski simulator in posebna interaktivna očala. Na koncu so v predavalnici sledile zanimive predstavitve vseh delavnic.

Vsi učenci so bili aktivno vključeni in dan na srednji šoli je res prijetno minil.

 

Novinarki za eno dopoldne: Amajla Mujagić in Maja Pećanac, 9. a

 

Ana Hlebanja za EGSš Radovljica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi