Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
20°C
8°C
JUTRI
19°C
8°C
Deli
2214

Predstavitev poslovnega centra pri Športnem parku Radovljica

Uporabniki lokalov v poslovnem centru pri radovljiškem športnem parku pripravljajo prireditev, na kateri bodo predstavili svoje dejavnosti, in sicer v soboto, 12. maja 2018, med 17. in 20. uro. Najprej bodo postavili informacijsko tablo z imeni vseh poslovnih lokalov, ki delujejo v centru. Osrednji dogodek pa bo v prehodu med obema deloma stavbe, kjer bo pestro in zabavno dogajanje ob glasbi in animaciji. 

Na prireditvi bo s predstavitvami sodelovalo vseh petnajst uporabnikov, ki delujejo v okviru centra, v programu pa bodo poslikava rok, slikanje s kano, manjše degustacije, bogat srečelov...  Sodelovali bodo tudi taekwondo vrtec in telovadke iz skupine tisoč gibov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi