Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
20°C
0°C
TOR.
13°C
8°C
Deli
3357

O kresi se dan obesi na gradu Kamen

Tradicionalna prireditev Turističnega društva Begunje bo letos še posebej zanimiva, saj se bo prvič z igro predstavilo domače Kulturno društvo dr. Jakoba Prešerna.

V soboto, 23. junija, se bo ob 18. uri začel program pred gradom Kamnom v Begunjah z grajskimi pravljicami, ki jih pripravlja Knjižnica A. T. Linharta Radovljica, poskusili boste lahko streljati s pravim lokom pod mentorstvom lokostrelca Robert Levsteka. Od 19. ure naprej bodo program oblikovali Pihalni orkester Lesce, domače kulturno društvo z igro Begunjska vstaja, nastopila bo mlada pevka Taša Mihelčič, večer pa se bo zaključil z ognjeno predstavo Čupakabre in prižigom kresa. Za kulinarično podobo kresnega večera bo poskrbelo gostišče Draga. Vstop na prireditev je prost.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi