Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
15°C
0°C
JUTRI
14°C
2°C
4228

Začenja se rekonstrukcija radovljiškega kopališča

Na javnem razpisu za nadaljevanje prve faze celovite rekonstrukcije radovljiškega kopališča je bilo kot najugodnejše izbrano podjetje VG5 d.o.o. Župan Ciril Globočnik je z direktorjem podjetja Mihom Brlanom danes podpisal gradbeno pogodbo. Pogodbena vrednost del znaša 4.629.586 evrov, od katerih bo 1,5 milijona evrov prispevalo ministrstvo za šport.

Dela obsegajo obnovo garderob, sanitarij za veliki bazen in kamp ter restavracije in izgradnjo novega pokritega učno-terapevtskega bazena. Izvajalec bo z deli začel takoj, končana pa bodo do 31. decembra 2023. Izvedba rekonstrukcije bo prilagojena tako, da bosta kopališče in kamp v času poletne sezone v letih 2022 in 2023, od 15. junija do 1. septembra, lahko obratovala. V času del pa bo za promet zaprto obračališče pri vhodu na kopališče.

Več o rekonstrukcije kopališča Radovljica na tej povezavi.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi