Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
4°C
-3°C
JUTRI
5°C
3°C
4817

Spremenjena prometna ureditev v semaforiziranem križišču Alpske ceste in državne ceste "Lesce-Bled

Zaradi gradnje nadomestnega nadvoza čez železniško progo Ljubljana - Jesenice ter rekonstrukcije državne ceste med krožnim križiščem Lesce ("Avsenik") in semaforiziranim križiščem do naselja Lesce, bo v terminu od 18.10.2021 do 5.11.2021 na odseku državne ceste R1-2091088 Lesce - Bled, od km 0,000 do km 0,530, vzpostavljena popolna zapora državne ceste in urejena preusmeritev prometa na vzporedno deviacijo.

 Za zagotavljanje optimalne prepustnosti prometa v času trajajoče zapore bo nedelujoča semaforizacija križišča Alpske ceste in državne ceste Lesce ­- Bled, onemogočeno bo zavijanje proti naselju Lesce iz smeri avtoceste ter zavijanje iz smeri naselja Lesce proti Bledu. Vodenje obvoza bo potekalo preko okoliških krožnih križišč ("Avsenik" in "Golf Bled").

 Prosimo, da upoštevate začasno prometno signalizacijo. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi