Logo MojaObčina.si
JUTRI
3°C
2°C
SOB.
4°C
1°C
1376

Promocija trajnostne mobilnosti tudi na svetovni dan turizma

Javna agencija RS za trženje in promocijo turizma (STO) je včeraj na svetovni dan turizma začela kampanjo na vlakih Slovenskih železnic, ki vabi k trajnostni mobilnosti z uporabo vlaka, še posebej vlaka v barvah znamke I feel Slovenia in motivih štirih makro destinacij Slovenije. Na vlaku so včeraj na poti iz Ljubljane do Radovljice pripravili novinarsko konferenco z ministrom za gospodarski razvoj in tehnologijo Matjažem Hanom, direktorico STO mag. Majo Pak in direktorico potniškega prometa na Slovenskih železnicah mag. Darjo Kocjan. Dogodek se je nadaljeval v starem mestnem jedru Radovljice, kjer sta zbrane sprejela župan Ciril Globočnik in v. d. direktorice Turizma in kulture Radovljica Kaja Beton in predstavila uspešno turistično sezono, pomen trajnosti in projekte destinacije.

V Radovljico z javnim prevozom

Foto: Blenda

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi