Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
30°C
14°C
JUTRI
29°C
14°C
1553

Podpisana pogodba o sofinanciranju novega vozila za PGD Hlebce

Župan Ciril Globočnik, predsednik Gasilske zveze Radovljica Mitja Mladenovič in predsednik PGD Hlebce Klemen Zima so danes podpisali pogodbo o nakupu vozila GVC 16/25. PGD Hlebce bo z novim vozilom zamenjalo svoje dvajset let staro operativno vozilo. Tudi pri novem gasilskem vozilu bo poudarek na njegovi okretnosti, opremljeno pa bo z vso potrebno opremo za gašenje požarov in druge tehnične intervencije na območju, ki ga pokriva PGD Hlebce, in širšem območju občine.


Nakup je predviden v sprejetem programu nabave vozil v Gasilski zvezi Radovljica. Ocenjena vrednost novega vozila je približno 180 tisoč evrov brez DDV. Občina Radovljica bo za nakup prispevala 157.750 evrov; sredstva so zagotovljena v občinskih proračunih za leti 2021 in 2022. Razliko do celotne vrednosti vozila bo pokrilo PGD Hlebce, ki bo zagotovilo tudi opremo za novo vozilo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi