Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
13°C
10°C
JUTRI
18°C
12°C
3674

Podjetniška kavica: uspešna poslovna pogajanja

Naučite se pogajati tako v službi kot doma

Razvojna agencija Zgornje Gorenjske vas v sklopu projekta PODJETNIŠKA KAVICA vabi na:

  • brezplačno praktično delavnico  USPEŠNA POSLOVNA POGAJANJA.

Dogodek bo potekal v ČETRTEK, 6. oktobra  2022, od 9.00 do 12.30 v Konferenčni dvorani Kolpern na Jesenicah.

Vsebina:

Veščine pogajanj uporabljamo vsi, vsak dan – tako v službi kot tudi doma: kdo bo pomil posodo, kam bomo šli na dopust, za koliko lahko prodate svoje rabljeno vozilo, kakšno ceno si lahko izpogajate za vaš produkt/storitev, po kakšni nabavni ceni lahko dobite surovine za vaš izdelek, kakšno najemnino poslovnih prostorov si lahko izpogajate...

Na praktični delavnici se bomo pogovarjali o ključnih elementih pogajanja, jih nadgradili z dvema izredno učinkovitima tehnikama pogajanj, ki jih uporabljajo vrhunski FBI pogajalci ter spoznali 3 pogajalske tipe in seveda – kako se z vsakim od njih uspešno pogajati.

S kratkim kvizom boste ugotovili tudi kateri tip pogajalca ste vi in tako prepoznali svoje močne in šibke točke. Znanja boste takoj lahko uporabili tudi v praksi in se preskusili v pogajanjih za zadnjo čokolado na svetu...

Izvedba:

Z nami bo Suzana Ester Car iz podjetja StepUp36.

Več o predavateljici si lahko preberete na povezavi https://stepup3.si/ekipa/as-mag-suzana-ester-car/

Prijave in  informacije:
Razvojna agencija Zgornje Gorenjske, Urška Luks
E: urska.luks@ragor.si
PRIJAVE SO OBVEZNE.

Projekt Podjetniška kavica sofinancirajo Občine Bled, Bohinj, Gorje, Jesenice, Kranjska Gora, Radovljica in Žirovnica in je v prvi vrsti namenjen občanom in podjetjem/organizacijam navedenih občin.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi