Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
15°C
3°C
JUTRI
17°C
5°C
1578

Obnovljen vodovod v naseljih Ovsiše, Dobravica in Poljšica

Krajevna skupnost Podnart je včeraj pripravila slovesnost ob zaključku obnove odsekov vodovoda v naseljih Ovsiše, Dobravica in Poljšica pri Podnartu v skupni dolžini 1800 metrov. Vrednost del znaša približno 470 tisoč evrov, izbrani izvajalec je Gorenjska gradbena družba. Gradnja se je začela konec lanskega leta, končana pa je bila v mesecu septembru.

Po obnovi vodovoda je bila obnovljena tudi cesta, ki je na novo preplaščena, na kritičnih mestih je bilo urejeno odvodnjavanje. Novozgrajena je tudi javna razsvetljava. Sočasno z obnovo vodovoda je Elektro Gorenjske obnovil svoje omrežje na tem območju; ker je del električnih vodov vgrajen v ceste, so njihovo obnovo sofinancirali v višini približno 64 tisoč evrov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi