Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
4°C
-1°C
JUTRI
3°C
3°C
5822

Nova trim steza na Obli Gorici

Na Obli Gorici se v teh dneh zaključuje montaža telovadne opreme in informacijskih tabel za telovadbo v gozdu - izvedba projekta Telovadba v gozdu, izglasovanega v okviru participativnega proračuna.

Telovadno opremo za šest telovadnih točk, informacijske table z opisi vaj in osnovno informacijsko tablo ob vstopu na območje Oble gorice (ki bo zaradi bližnjega gradbišča postavljena spomladi) je za nekaj manj kot 15 tisoč evrov dobavilo podjetje Taurus šport d.o.o. iz Šempasa, za pripravo terena pa sta poskrbeli občina in Komunala Radovljica. Za postavitev nove trim steze je bilo pridobljeno naravovarstveno soglasje.

V krajevni skupnosti Podnart pa je bilo v okviru participativnega proračuna »Za moj kraj« jeseni nameščenih pet avtomatskih eksternih defibrilatorjev, in sicer v krajih Poljšica, Ovsiše, Prezrenje, Zaloše in Rovte. Seznam vseh javno dostopnih defibrilatorjev v občini Radovljica je objavljen na povezavi: https://www.radovljica.si/objava/61121.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi