Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
9°C
2°C
PON.
7°C
3°C
1228

Navodila osebam, ki so bile izpostavljene okužbi, in osebam s potrjeno okužbo SARS-CoV-2 v domači izolaciji

Objavljamo povezavi do navodil NIJZ:

  • za osebe s potrjeno okužbo SARS-CoV-2 v domači izolaciji

Če pri vas potrdijo okužbo z virusom SARS-CoV-2, je pomembno, da ostanete v izolaciji. To pomeni, da ne smete zapuščati doma, omejiti morate stike z ostalimi osebami in dosledno upoštevati priporočila za preprečevanje širjenja bolezni.

Več informacij je dostopnih na tej povezavi.

  • za osebe , ki so bile izpostavljene okužbi SARS-CoV-2

Navodila so namenjena:

osebam, ki so bile v stiku z osebo s potrjeno okužbo s SARS-CoV-2, in
osebam s potrjeno okužbo s SARS-CoV-2, da jih razdelijo svojim stikom.

Več informacij je dostopnih na tej povezavi.

Če zaradi izolacije potrebujete pomoč pri oskrbi z življenjskimi potrebščinami ali drugo pomoč, lahko pokličete na telefonsko številko 04 537 23 39 (v delovnem času občinske uprave). Pomoč organiziramo v sodelovanju s prostovoljci OZRK Radovljica.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi