Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
16°C
11°C
JUTRI
17°C
9°C
6536

Na gorenjski progi spet železniški promet

Konec julija je bila na odseku Kranj–Jesenice zaključena popolna zapora proge in ponovno vzpostavljen železniški promet za tovorne in mednarodne potniške vlake, zato pešce in voznike prosimo, da so pozorni in previdni ob progi in železniških postajališčih ter še posebej pri prehajanju proge.

Direkcija RS za infrastrukturo napoveduje, da bo proga za ves potniški promet odprta po 22. avgustu. V nadaljevanju bodo izvajali še gradbeno obrtniška dela na postajališčih Otoče, Globoko, Radovljica, Žirovnica in Slovenski Javornik. Prav tako bodo potekala dela na območju izvennivojskih križanj ter v okviru postavitve protihrupnih ograj. Zaključek vseh del je predviden v sredini leta 2022.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi